START

O FIRMIE

AKTUALNIE  W  SPRZEDAŻY:
RZEŹBIARSKA 2A

INWESTYCJE  ZAKOŃCZONE:
  Osiedle Bosmańska (2018r)
  Osiedle Kąkolowa (2015r)

KREDYTY

KONTAKT

O Firmie

Perstang Sp. z o.o. jest firmą deweloperską powstałą z jednej strony na bazie wieloletniego doradztwa gospodarczego a z drugiej wieloletniego wykonawstwa, specjalizującego się w budownictwie mieszkaniowym jednorodzinnym i wielorodzinnym.

Podstawowe założenia naszej działalności to zapewnienie naszym klientom kompleksowych, elastycznych rozwiązań najwyższej jakości, nowoczesnych i funkcjonalnych oraz profesjonalna obsługa i doradztwo na każdym etapie współpracy.

Prezes - Pani Tamara Stangel od 1992 roku prowadziła firmę brokersko-doradczą DiUB JB Broker Tamara Stangel, która zatrudniała radców prawnych, brokerów ubezpieczeniowych, doradców gospodarczych. Zdobyte doświadczenie pozwala na umiejętne zarządzanie ryzykiem w spółce Perstang sp. z o.o.

Vice prezes - Pan Marek Perek od 2007 roku prowadzi firmę budowlaną, świadcząc usługi budowlane najwyższej jakości, posiada doskonałe zaplecze techniczne oraz maszynowe, zatrudnia wysokiej klasy fachowców, a zlecenia wykonuje z najwyższą starannością w oparciu o najlepsze dostępne techniki budowlane. Posiada doświadczenie w wykonywaniu zleceń dla klientów indywidualnych jak też dla developerów.
Firma Perhouse Marek Perek to gwarancja wiedzy i jakości.

  04-848 Warszawa
  ul. Kąkolowa 20
tel. 504 471 673